صحبت‌های وایت گفتگوها دونالد ترامپ، نمایش روزانه او از سفر و فیلم جدید

درست بالای سه سال پیش بود که وایت ساید, کمدین, موقعیت خود را به عنوان خبرنگار در برنامه روزانه ترک کرد, جایی که در آن, جان استوارت, مجری برنامه, ممکن است به تصمیم خود در خروج کمک نکرده باشد. از آن زمان به بعد, او یک نمایه نسبتاً پایین در سراسر کشور داشته‌است. اما او این هفته با آغاز اکران فیلم جدید در فیلم " ژاکلین (آرژانتین) ", یک فیلمساز را بازی می‌کند که یک فیلمساز فرانسوی را دنبال می‌کند و ادعا می‌کند که او آماده افشای اسرار دولتی در مقیاسی است که ارزش او را دارد. برنامه نویسان جشنواره به خاطر " عملکرد هوشمندانه " او تحسین می‌کنند. او در پارک سیتی, یوتا, برای صحبت در مورد این فیلم, برنامه روزانه, مشکل تنوع هالیوود, و دونالد بارتلمی (آرژانتین), ستاره سریال درام, ژاکلین (آرژانتین), در شهر پارک, در شهر پارک نشسته بود. وایت گفت: این اولین بار است. فرصت‌های دیگری هم برای رفتن داشتم. من چیزهای دیگری هم داشتم, اما هیچ وقت … من دوستانی داشتم که اینجا بودند [قبل از این جشنواره]. این کار احمقانه به نظر می‌رسید و نه ااماً آن را مانند مکانی حس می‌کردم که می‌خواستم lk داشته باشم. wc: کارگردان برناردو ویتون به من رسید. او برای ایفای نقش به من علاقه‌مند بود و بعد یک برنامه کمدی انجام دادم و او آمد و ما یک نوشیدنی گرفتیم. رسیدن به این موضوع که او در مورد این فیلم چقدر مشتاق بود باعث شد که من بیشتر به خواندن فیلمنامه و همچنین صحبت کردن با او علاقه‌مند شوم. " اینها چیزهایی هستند که شما می‌توانید در موقعیتی مانند ساخت یک فیلم امید داشته باشید, که شما " توسط افرادی که از آن اطراف هستید, احاطه شده‌اید. " بهتر است از " lk ": شما برای اجرای زنده و اجرای تلویزیون زنده استفاده کنید. آیا می‌خواهید یک فیلم عکاسی کنید? wc: نمی‌کنم

فیلم هایی که می توانم آنرا حرفه ای بنامم. این واقعاً مانند مشاغل تابستانی یا مواردی از این دست است. خیلی شبیه کار تعطیلات است, باشه, من این کار را انجام می دهم و دو هفته در آنجا هستم و امیدوارم واقعاً سخت کار کنم و بعد از آن کار تمام شد و من به نوعی به آنچه که قبلاً انجام می دادم برمی گردم. NBCBLK: شخصیت شما در ژاکلین (آرژانتینی) یک رومه نگار است که فکر می کند در یک داستان بالقوه برای تعریف حرفه ای قرار دارد. WC: فکر می کنم او فردی است که به دنبال استراحت است. این شخص در صنعت فیلم است یا گزارشگر آن است, مخترع — هر کس به دنبال آن چیز بزرگ است و هر چه بیشتر بدون آن بروید نوعی ناامیدی وجود دارد . او مردی است که ایمان خود را به خود و توانایی های خود زیر سوال می برد و اینجا این نوع لحظه "آمدن به عیسی" است. به او — این داستان ممکن است چیزی باشد که همه اینها را ارزشمند می کند. و آیا این تمایل به این است که شکاف بزرگ من باشد که قضاوت [شخصیت] من را پوشانده است? من تمام راه را به آرژانتین سفر می کنم تا با زنی صحبت کنم که بسیار مرموز است ، اما فریبنده در آن رمز و راز است. NBCBLK: آیا نمایش روزانه را شکست بزرگ شما می دانید?WC: من نمی دانم که من هنوز چنین چیزی را داشته ام یا نه. منظور من این است که من در موقعیتی نیستم که استقلال خلاق داشته باشم تا کاری را که می خواهم انجام دهم انجام دهم. من فرض می کنم که امید به یک استراحت بزرگ است ، که شما یک بوفه گزینه در مقابل خود دارید. من فکر می کنم اگر چیزی ممکن است به من کمک کند وارد رستوران شوم اما هنوز یک میز ندارم. احساس می کنم این روایت به "سیاه پوستان در مقابل هالیوود" تبدیل شده است."و این یک چیز بزرگتر از آن است. NBCBLK: با فرض اینکه می توانید سرانجام به آن مکان استقلال برسید ، جایی که بوفه گزینه های شغلی را در اختیار دارید ، می خواهید چه کاری انجام دهید?WC: من هنوز عاشق تلویزیون هستم و دوست دارم چیزهای خودم را بسازم و خلق کنم و بخشی از اینکه چرا نمایش روزانه را ترک کردم این بود که روی تلاش برای انجام این کار بیشتر تمرکز کنم. و این هنوز هم هدف است. NBCBLK: مدتی بعد از ترک Daily Show مصاحبه ای با مارک مارون انجام دادید. تو من

اگر این کلمه باشد ، جایی که شما و جان استوارت با یک تصور هرمان قابیل که او انجام داده بود ، مشاجره کردید. این واقعاً توسط رسانه ها انتخاب شد. از راهی که این داستان به دام افتاد نتیجه گرفت?WC: تقریباً پنج سال است که من در یک نمایش کار کردم که در آن ما به نوعی نگاه می کنیم که چرخه خبر به این نوع دیوانگی تغذیه ای برای داستان تبدیل می شود که ممکن است بهترین داستان نباشد بلکه داستانی است که بیشترین بازدید را می کند. و در آن [مصاحبه با مارون] من در مورد چیزی صحبت می کردم که یک چیز واقعی و شخصی بود که به چیزی که می تواند طعمه کلیک کند ، آدمخوار شد. بنابراین ، من فکر می کنم اگر چیزی برای من باشد ، تقریباً مثل اوه ، این همان چیزی است که اتفاق می افتد."این چیزی نبود که من با آن فکر می کردم که به چرخه خبر ضربه خواهد زد. میزان افرادی که در واقع به آن مصاحبه مارون گوش فرا داده اند در مقابل افرادی که فقط به نوعی اظهار نظر کرده اند بدون اینکه واقعاً این کلمه را بشنوند, احساس کرد [پسندیدن] مردم فقط نوعی تیتر درست می کردند در مقابل گوش دادن به آنچه من در مورد آن صحبت می کردم [می خندد]. احساس می کرد, بله, یک درام وجود دارد که می خواهد در اینجا ایجاد شود که وجود ندارد. اگر یک غذای آماده وجود داشت ، خودم را در شرایطی پیدا می کردم که یک نیروی خارجی در تلاش برای ایجاد یک درام باشد و سعی در ایجاد چیزی از آنچه برای من بود ، باشد. هیچ چیز.Caption: Wyatt Cenac,و کامیل رادرفورد, ستاره های ژاکلین (آرژانتینی) برای عکس در ساندنس قرار دهید. عکس: Matt CareyMatt CareyNBCBLK: در ساندنس صحبت های زیادی درباره بحث و گفتگو در هالیوود درباره تنوع انجام شده است, که از واکنش به نامزدهای جایزه اسکار بیرون آمد. WC: گفتگو در مورد ورود به مکانی به اندازه ساندنس بسیار عجیب است. [می خندد] جنبه عجیبی از آن وجود دارد ، اما من فکر می کنم به یک چیز بزرگتر اشاره می کند - این که به عنوان یک صنعت چیزهای نهادی زیادی ایجاد شده است که شنیدن صدای خارج از کشور را سخت تر می کند و می شود. م

اگر این داستان به اسکار مربوط باشد , احساس می‌کند که داستان تبدیل به " مردم سیاه " در مقابل هالیوود شده‌است و این یک چیز بزرگ‌تر از آن است . این چیزی است که من فکر می‌کنم همه اقلیت‌ها را تحت‌تاثیر قرار می‌دهد . شما به فیلمی مانند Tangerine نگاه می‌کنید [ کمدی در مورد آدم‌های قرمز رنگ ] که در نظر گرفته نشده اند و هیچ‌کس واقعا در مورد آن صحبت نمی‌کند . شبیه این است که چه تعداد از رای دهندگان اسکار در واقع هر فیلم را تماشا می‌کنند ? یک ویروس وجود دارد که شاید باید تا آنجا که به تحمل آموزش داده می‌شود و فقط آموزش دادن به مردم به گونه‌ای است که آن‌ها به گونه‌ای " سوت سگ " نیستند - - به سرعت به سمت خطرناک‌ترین چیز می‌پرید . من فکر می‌کنم یک مکالمه بزرگ‌تر در مورد مسابقه در آمریکا وجود دارد و نه تنها نژاد بلکه جنسیت , تمایلات جنسی در آمریکا , نابرابری در آمریکا است . همانطور که به اسکار مربوط می‌شود , فکر می‌کنم مساله بزرگ‌تر وما " Creed " نیست , آن کسی است که f - - k رای‌دهنده است و آیا تلاش خود را به عنوان رای‌دهنده انجام می‌دهند ? چون اگر آن‌ها نیازی به از دست دادن این مساله بزرگ‌تر نداشته باشند - که شما این افراد را دارید که ادعا می‌کنند این بینندگان جدی هستند که می‌توانند بگویند خوب است و چه چیزی نیست . اما اگر آن‌ها در واقع همه چیز را به شدت تماشا نمی‌کنند , خب , ( f - - k ) . اگر در واقع قصد انجام این کار را ندارید , پس نباید رای‌گیری کنید . این به من مانند رای دادن برای بازی ان اچ آل باشد و من LK hockey.NBCB را تماشا نمی‌کنم : شما به خاطر مشاهدات دقیق ی خود مشهور هستید . شما از کمپین جمهوریخواهان برای رئیس‌جمهور چه برداشتی ? چین : ما می‌توانیم اینجا بنشینیم و این کاندیدا یا آن کاندیدا را به عنوان دیدگاه‌های ی خود انتخاب کنیم . هر چیزی که از دهان دونالد ترامپ ایجاد می‌شود نفرت‌انگیز و

re ویروسی است که شاید در مورد آموزش تحمل و آموزش فقط به مردم به گونه ای مورد توجه قرار گیرد که آنها به نوعی "سوت سگ" نباشند — فقط بلافاصله به سمت نفرت انگیزترین چیزها می پریم. اگر واقعاً جامعه ای هستیم که می خواهیم بهتر باشیم — این واقعیت که افراد زیادی وجود دارند که هنوز هم چیز وحشتناک را می خواهند, ما طی چند دهه گذشته شکست خورده ایم تا آنجا که ایده ایده ورود و تحمل را در سراسر کشور گسترش داده ایم. هرکسی که رئیس جمهور باشد ، نمی خواهد این مسئله را برطرف کند. ویروس در بدن بسیار عمیق تر است. این چیزی است که شاید ما باید به آن بپردازیم.[این مصاحبه برای وضوح ویرایش و متراکم شده است] ستاره های وات سناک در ژاکلین (آرژانتین) که اولین حضور خود را در جشنواره فیلم ساندنس انجام دادند. فیلم ساندنس

منبع

فیلم Dashcam از نماینده کالیفرنیا به طور مکرر به یک مظنون مست ضربه زد .

فیلم ارائه‌شده توسط افسران در ترافیک در جلوی خانواده, نمایش ویدیویی

Covington کاتولیک , مدرسه در مرکز ویدئوی 2 مارس , به دلایل امنیتی

کلیپ های صبح اول بخوانید: دموکرات ها از کوچک شدن نقشه سنا احساس خوبی دارند

صحبت‌های وایت گفتگوها دونالد ترامپ، نمایش روزانه او از سفر و فیلم جدید

یک ,، ,چیزی ,انجام ,فیلم ,کنم ,است که ,در مورد ,می کنم ,از آن ,که من

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

وبمستر بررسی هیوندا سوناتا ~سرزمین ادیت و نقاشی~ euromod Mzon film سایت پیش بینی قیمت دلار file دانلود والپیپر | Wallpaper FULL HD سایت شخصی bestnews