فیلم  Dashcam  از  نماینده  کالیفرنیا  به  طور مکرر  به یک مظنون  مست  ضربه زد  .

در حالی که رئیس کلانتری بخش آرنج مایکل Devitt و اریک Ota در ساعات اولیه صبح روز ۱۹ اوت به او نزدیک شدند، مقامات said.The در پاسخ به تماس‌های تلفنی درباره Sayem که پشت فرمان مست بودند، دستگیر شد و گفت: "آیا شما قصد خروج از این خودرو را دارید؟ " Devitt را می‌توان شنید که از فرد مظنون پرسید: " اینطوری به من دست نزن. Sayem با جویده‌جویده گفت: " قبل از اینکه ویدیو physical.The شود، برای اولین بار در روز پنجشنبه پخش شد، سپس Devitt را نشان داد که Sayem نشسته بود، او را بیرون می‌کشید و بارها قبل از افتادن به آسفالت، به این مظنون ضربه می‌زد. بعضی از این رویارویی با در کناری راننده پنهان شده‌بود. یک ویدیوی dashcam نشان می‌دهد که یک کلانتر بخش آرنج در یک مجادله با یک مرد مست که از vehicle.Oran Sayem کلانتر County his آویزان شده بود، او گفت: " آیا قصد دارید به من شلیک کنید؟ وکیل مدافعان Sayem، اسکات ساندرز، به تلویزیون affiliate وابسته ان بی سی گفت: " Sayem اصرار دارد که قربانی خشونت پلیس و زور بیش از حد شود. شما آن را منفجر کردید." شما او را در وضعیتی که به آن سطح از نیرو نیاز ندارید، شکست دادید. خانم Sayem ساندرا Hutchens، یکی از سخنگویان وزارت امور خارجه، در ویدیویی که روز جمعه در تویی‌تر منتشر شد گفت: "من ۱۰۰ درصد از نمایندگان خود را پشت سر می‌گذارم"، در حالی که او مدعی شد که ویدیو منتشر شده توسط مدافع عمومی، didn't، کل داستان را بازگو می‌کند. نمایندگان درگیر "دقیقا چه چیزی در ویدئو و آنچه که من شخصا" در گزارش خود دیدم را نوشتند، او گفت که کلانتر استفاده از زور را "approrpiate" خواند و به این نتیجه رسید که "من هستم"

با اطمینان که هرکسی که تمام اطلاعات را ببیند ، به همان نتیجه خواهد رسید. "سایم ادعا کرده است که در برابر بازداشت و مسمومیت عمومی مقصر نیست. معاونان دیگر هنوز وظیفه فعال دارند.

منبع

فیلم Dashcam از نماینده کالیفرنیا به طور مکرر به یک مظنون مست ضربه زد .

فیلم ارائه‌شده توسط افسران در ترافیک در جلوی خانواده, نمایش ویدیویی

Covington کاتولیک , مدرسه در مرکز ویدئوی 2 مارس , به دلایل امنیتی

کلیپ های صبح اول بخوانید: دموکرات ها از کوچک شدن نقشه سنا احساس خوبی دارند

صحبت‌های وایت گفتگوها دونالد ترامپ، نمایش روزانه او از سفر و فیلم جدید

sayem ,یک ,روز ,devitt ,کلانتر ,مست ,devitt را ,که من ,گفت آیا ,قبل از ,به این

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

venusgrafikh فرا سیستم ارائه دهنده نرم افزارهای مالی و شرکتی سبزوسالم fazmideh ناتاشا دانلود , همه چی دانلود koliyat کانتر سورس بازان دانلود فیلم جدید | دانلود آهنگ جدید خورشيد تابنده عشق takstory